Պարզվում է՝ «ArmComedy»-ի տղաները՝ Սերգեյն ու Նարեկը, իրենց ոգեշնչման աղբյուրը գտել են «Ոզնի» հումորային պարբերականում, ավելին՝ բաժանորդագրվել են այս հանդեսին ու պլագիատ են անում։
Սոնա Շահգելդյանն էլ, որպես ռուսաց լեզվի վաստակավոր ուսուցչուհի, երեխաներին սովորեցնում է «купала» առեղծվածային բայի խոնարհման ճիշտ ձևերը. я купала, ты купал, мы купать...
Լուսանկարներն արվել են Հենրիկ Խաչատրյանի անվան 199 միջն. դպրոցում
Արմուշը հոգնել է «Քարե դարդի»՝ իր բռի կերպարից և որոշել է իրեն փորձել ավելի հարմարավետ, նուրբ ու էլեգանտ կերպարում։ Կորչե՛ն քարանձավներն ու ջունգլիները, կեցցե՛ մաքուր սպիտակեղենն ու «նյու» ոճի մոդելինգը։
Լուսանկարներն արվել են «Կասկադ» հյուրանոցում
Ռիփփին այնքան է հոգնել բիկինիներով ու կիսամերկ ֆոտոշարքերից, որ որոշել է վերջ տալ «գյավուրական» ոճին ու իրեն տվել է հիջաբներին ու փարանջաներին։
Փարանջան՝ «Koshtoyan Fashion»-ի
Հրաչ Մուրադյանին բոլորը ճանաչում են սուր լեզվի ու գուլպաների նկատմամբ տածած օրգանական ատելության համար, բայց Հրաչը փոքրիկ մի գաղտնիք ունի. ահա, թե ինչ է լինում, երբ տեսախցիկներն անջատվում են «Կիսաբաց լուսամուտների» տաղավարում։
Գոռ Վարդանյանի ռեժիսորական, դերասանական, պրոդյուսերական և սցենարիստական տաղանդներն էլ վերջապես գնահատեցին հավուր պատշաճի. իր հերթական՝ «Cow՝s fish 3» բլոքբասթերի համար նա արժանացել է «Օսկարի»։
Անհավանական է, բայց փաստ․ Սիլվա Հակոբյանն այս խառնաշփոթն է՛լ ավելի խորացրեց, որովհետև իր հայրիկի հետ չէր միջոցառման ժամանակ։
Ալինա Մարտիրոսյանին էլ համակել է այնքան մեծ սեր առ Բլոգնյուզ, որ նրա հոգում անդորր ու հանդարտություն է տիրում միայն այն ժամանակ, երբ Բլոգնյուզն իր կողքին է՝ բառի բուն և  փոխաբերական իմաստով։)