Դուք երբեք չեք ստանա այն, ինչ ուզում եք, քանի դեռ շարունակում եք բողոքել. Եվա Ռիվաս
Երգչուհի Եվա Ռիվասը զգացմունքային գրառում է կատարել, որը ներկայացնում ենք ստորեւ.
Սա մոտիվացիա է հիասթափված, աշխատանք, սեր, ընտանիք, առողջություն  գտնելու հույսը կորցրած մարդկանց համար։ Ես հաճախ եմ մոտիվացիոն հրապարակումներ անում։
Գնահատեք կյանքն ու յուրաքանչյուր տրված բան, մի տանջեք ձեզ արցունքներով ու դեպրեսիայով, երբ ինչ-որ բան ձեզ մոտ չի ստացվում։ Հիշեք. դուք չեք կարող կանխել այն, ինչ նախատեսված է կամ այն, ինչ պետք է լինի։ Դուք պարտավոր եք սրտանց շնորհակալ լինել Աստծուն ամեն օր այն ամենի համար, ինչ տվել է ձեզ. սնունդի, հագուստի, քնելու տեղի, նրա համար, որ ձեզ եւս մեկ օր է նվիրել եւ կարողանում եք ապրել այն։ Ձեր հարազատների եւ մտերիմների, նրանց կյանքի, ժպիտների եւ առողջության համար։ Շնորհակալ եղեք անհաջողությունների, պարտությունների համար, չէ որ այդ դա դաս է ձեզ համար եւ մինչ դուք այդ ամենը չգիտակցեք,  նա չի կարգավորի ձեր կյանքը։ Դուք երբեք չեք ստանա այն, ինչ ուզում եք, քանի դեռ շարունակում եք բողոքել։ Քանի տարի էլ ստիպված լինեք սպասել ձերը, դուք պարտավոր եք սպասել, համակերպված սպասել, հանգիստ ապրել եւ ուրախանալ լույսով, այդ վայրկյանին տրված շնչառությամբ։ Եթե խորհեք, շոկի մեջ կհայտնվեք այն բանից, թե որքան շատ բանի համար կարող եք շնորհակալ լինել Աստծուն։ Ոչինչ մի պլանավորեք հետագայի համար՝ մաքսիմում մեկ ամիս։ Դա անիմաստ է։ Յուրաքանչյուր վայրկյան ցանկություններն իրականանում են եւ կյանքը փոխվում է։
Այս գրառումը օգտակար կլինի միայն մոլորվածների համար, նրանց համար, ովքեր իրենց վատ են զգում։
Ես պարզապես լցված եմ էներգիայով, ես բարձր տրամադրություն ունեմ եւ պարզապես ուզում եմ պայթել երջանկությունից, որ իմ հոգում կա Աստված, որ նա լսում է ինձ, իրականացնում իմ խնդրանքները, որոնց մասին ստիպված էի խնդրել տարիներ եւ յուրաքանչյուր անգամ պատժում է ինձ, երբ արժանի եմ դրան։
Ես ապրում եմ իր հետ հարմոնիայով, այդ պատճառով էլ կարող եմ հասնել այն ամենին, ինչ ուզում եմ։ Յուրաքանչյուրն է կարող այդպես ապրել, հավատացեք ինձ։ Եթե շատ երկար եք սպասում ձեր ժամին, չի նշանակում, որ ոչինչ չի ստացվի, դա միայն նշանակում է, որ ամեն ինչ առջեւում է եւ պետք է համակերպված սպասել եւ ապրել, ուրախանալ ամեն ինչով։
Ես լցվում եմ էմոցիաներով, կորցնում միտքս, սակայն իմ միտքը պետք է պարզ լինի։ Սիրեք ձեզ, հարազատներին, կյանքը, ինչպիսին էլ այն լինի։ Օգնեք կարիքավորներին, հիվանդներին, աղքատներին։ Ամեն օր շնորհակալ եղեք  եւ անդադար աղոթեք այն մասին, ինչ ուզում եք։ Կլինի։