«Այս ամենն իրավունքի գերակայության և իրավականության հետ աղերս չունեցող գործընթաց է՝ բացառապես տեղավորվող քաղաքական ծիրում». «Փաստ» Այդ ի՞նչ «ձեռքբերումներից» են խոսում իշխանությունները. «Փաստ» «Ընդդիմադիր ուժերը պետք է միավորվեն մի քանի խոշոր գաղափարական դաշինքների մեջ և պարտության մատնեն գործող վարչախմբին». «Փաստ» Ընտրական շրջանի «բացումից» երկու օր անց Սյունիքի մարզպետը ֆինանսական աջակցություն է բաժանել բնակիչներին. «Փաստ» ՔՊ-ում էլի ներքին խմորումներ են. «Փաստ» Իրանի դեմ նոր պшտերազմը օգուտ չի բերի տարածաշրջանին. Էրդողան Անկում տարադրամի շուկայում․ փոխարժեքն՝ այսօր ՀՀ տարածքում ավտոճանապարհները հիմնականում անցանելի են․ Լարսը փակ է միայն բեռնատարների համար Գործող իշխանությունները մտադիր են ընտրություններից հետո բարձրացնել էլեկտրաէներգիայի սակագինը․ «Ուժեղ Հայաստան» ՀԷՑ-ը խլվել է եւ գործընթացը քաղաքական է. Դավիթ Ղազինյան
Հայկական շոու-բիզնեսը՝ Քրիստինե Պեպելյանի նոր տեսահոլովակի փակ շնորհանդեսին (ֆոտոռեպորտաժ)
NEWS.am STYLE-ը գրում է.
Հայտնի հյուրեր, կատակներ ու մտերմիկ մթնոլորտ՝ հենց այս տրամադրությամբ էլ անցավ հայկական շոու-բիզնեսի ամենանրբագեղ երգչուհիներից մեկի՝ Քրիստինե Պեպելյանի «Կամաց-կամաց» տեսահոլովակի փակ շնորհանդեսը, որը կայացավ երեկ՝ մայիսի 27-ին, Երեւանի ժամանցային վայրերից մեկում:
Քրիստինեն իրեն բնորոշ անմիջականությամբ դիմավորեց իր հայտնի հյուրերին ու մտերիմներին, ինչպես նաեւ՝ պատասխանց լրատվամիջոցների հարցերին.
«Ես սիրում եմ լիրիկական երգեր. սա շատ ավելի իմն է, քան որեւէ այլ երաժշտություն, ու ես շատ ուրախ եմ այս աշխատանքի համար: Լավ արձագանքներ արդեն լսել եմ: Այս երգը կյանքի, շատ հաճախ հանդիպող իրավիճակների մասին է: Սա միմյանցից կամաց-կամաց հեռվացող մարդկանց մասին է»,-ասում է երգչուհին՝ հիշելով նաեւ տեսահոլովակի ստեղծման նախապատմությունը.
«Մեր թիմով պետք է մեկնեինք Փարիզ, եւ որոշեցինք այնտեղ տեսահոլովակ նկարահանել. մտածեցինք, որ Փարիզի դեպքում լավագույն տարբերակը հենց սեւ ու սպիտակն է, քանի որ այդ քաղաքը շատ գեղեցիկ է տվյալ երանգների մեջ: Մի ամբողջ թիմ էր ինձ հետ, որոնք հատուկ այս աշխատանքի համար մի քանի օր մնացին Փարիզում: Շատ ուրախ եմ, որ նման  մարդիկ կան իմ կողքին, որոնք ցանկացած պահի պատրաստ են լինել ինձ հետ»:
Գուրո Գասպարյանի եւ Նարեկ Ստամբոլցյանի հեղինակած երգի տեահոլովակի ռեժիսորը Արթուր Մանուկյանն է, որը լրագրողների հետ զրույցում խոսեց սյուժեի եւ Քրիստինեի հետ աշխատելու մասին.
«Իրականում ռեժիսորական որեւէ դժվար լուծումներ չի արվել: Սա տեսահոլովակ էր, որը կարող էր նկարահանվել ցանկացած այլ քաղաքում: Այստեղ կարեւոր էին հոգեվիճակն ու Քրիստինեի գործոնը: Որեւէ այլ երգչուհու պարագայում տեսահոլովակն այլ կստացվեր: Նկարահանման ընթացքում որեւէ խնդիր կամ խոչընդոտ չի եղել, ինչը համոզված եմ՝ Քրիստինեի ներդաշնակությունից էր գալիս»,-ասում է նա:
«Կամաց-կամաց» տեսահոլովակի փակ պրեմիերային ներկա էին շոու-բիզնեսի մի շարք դեմքեր, այդ թվում՝ Ավետ Բարսեղյանը, Արամեն եւ Աննա Թովմասյանը, Արփի Գաբրիելյանը, Հրաչուհի Ութմազյանը, Էրիկը, Էլեն Սարգսյանը, Վիկա Մարտիրոսյանը,  Արսեն Սաֆարյանը,  Դիանա Շատվերյանը, Անահիտ Սիմոնյանը, Սարոն, Սոֆյա Ղուլյանը եւ այլք:
Ավետ Բարսեղյանն ու կինը պարում են Քրիստինե Պեպելյանի «Երանի» երգի ներքո
Տեսահոլովակը ներկայացնելուց հետո Քրիստինեն հավաքվածների տրամադրությունն էլ ավելի բարձրացրեց՝ կատարելով իր երգացանկի սիրված հիթերից մի քանիսը՝ ստիպելով պարել եւ ուրախանալ իր հետ:
Միջոցառման մանրամասները ֆիքսել է NEWS.am STYLE-ի ֆոտոխցիկը: