Տեսեք, թե ում հետ է սկսել հանդիպել Մերժվածը հեռուստասերիալից հայտնի Վիրը Ռաշամիից բաժանվելուց հետո
Rashami Desai –ին հնդկական դերասանուհի, մոդել և պարուհի է: Նա ծնվել է  փետրվարի 13-ին 1986 թ. Նա  հայտնի  դարձավ խաղալով  Tapasya Thakur (Tappu) –ի դերը է հայտնի Uttaran հեռուստասերիալում: Նա նկարահանվել է Raavan as Mandodari, Pari Hoon Main as Nikki/Pari, Meet Mila De Rabba as Meher, Ssshhhh...Phir Koi Hai as Mona, Uttaran as Tapasya (Tapu), Comedy Ka Maha Muqabala, Kahani Comedy Circus Ki, Jhalak Dikhhla Jaa 5, Comedy Circus 3, Comedy Nights with Kapil, Khatron Ke Khiladi 6, Nach Baliye 7 սերիալներում: Nandish Sandhu -ն հնդկական մոդել եւ դերասան է: Նա ծնվել է մայիսի 4-ին 1976 թ., Bharatpur -ում. Իր դպրոցական տարիների  ընթացքում նա սիրում էր սպորտը, հատկապես Cricket -ը. Նա նաեւ լավ խոհարար է: Նա սկսել է իր դերասանական կարիերան հայտնի Kasturi սերիաում նկարահանվելով: Նա նաև նկարահանվել է Khwaish, Ssshhhh...Phir Koi Hai, Hum Ladkiyan, Uttaran, Comedy Circus, Entertainment, Ke Liye Kuch Bhi Karega, Khatron Ke Khiladi 6, Nach Baliye 7 սերիալերում: Նա հայտնի է դրական դերերով: Nandish Sandhu-ի ( Վիր -ի) առաջին անգամ սիրահարվել է իր քոլեջում սովորելու տարիներին: Հետագայում Nandish Sandhu -ն (Վիրը) հանդիպեց Rashami Desai –ին (Տապասիաին): Վիրը  ու Տապասիան իրական կյանքում առաջին անգամ հանդիպեցին << Մերժվածը >> հեռուստասերիալի նկարահանման ժամանակ և չնայած հեռուստասերիալի սյուժեի համաձայն իրար չեին հավանում և սիրում սակայն իրական կյանքում նրանք մինչև ականջները իրար սիրահարվեցին: Ինչպես շատ ուրիշ հայտնի սիրահար զույգեր, նրանք ևս սկզբնական շրջանում թաքցնում էին իրենց հարաբերությունները բայց հետագայում հաստատեցին որ միասին են ապրում: Նրանք ամուսնացան գաղտնի արարողությամբ 2012 թվականի փետրվարին: Նրանց  ունեցան դուստր Manya Sandhu: Ամուսինները 2016 թվականին բաժանվեցին: Nandish ասել է, « Rashami -ին եւ ես մեր ամուսնական կյանքում ունեցել ենք բազմաթիվ վերելքներ և անկումներ սկսած 2013 թվականից եւ դա ճիշտ է, որ մենք բաժանում ենք մեր ուղիները: Նա ներկայացվել փասթաթղթերը մի տարի առաջ, բայց ես համոզեցի  նրան:  Այս անգամ, երբ նա դարձեալ ներկայացրել է փասթաթղթերը ես չէի դիմադրել »: