Անկախ երգի ընտրությունից՝ երգչի համար շատ կարեւոր է սատարումը. Արամ MP3-ը՝ «Եվրատեսիլ-2017»-ում հայաստանյան երգի մասին
«Եվրատեսիլ 2017»-ում հայաստանյան ներկայացուցչի՝ Արծվիկ Հարությունյանի երգի ու տեսահոլովակի շուրջ քննադատությունները շարունակվում են: Մեկնաբանությունների ճնշող մեծամասնությունում նշվում է, որ «Fly with me» երգը չի համապատասխանում շատերի սպասելիքներին ու այն մեզ հաջողություն չի բերի «Եվրատեսիլ 2017»-ում:
Թեմայի շրջանակում Life.panorama.am-ը զրուցել է Արամ MP3-ի հետ, ով «Եվրատեսիլ 2014»-ին իր «Not Alone» երգով զբաղեցրել է 4-րդ հորիզոնականը։ Արամը, որպես ժյուրի, մասնակցել է նաեւ «Դեպի Եվրատեսիլ» նախագծին, որտեղ եւ հանրային քննարկման արդյունքում Արծվիկը ընտրվեց որպես «Եվրատեսիլ 2017»-ում Հայաստանը ներկայացնող մասնակից:
«Ինքս չեմ հասցրել ամբողջությամբ հետեւել, թե ի՞նչ է կատարվում սոցիալական կայքերում, բայց որ արտիստին ուղղված անձնավորված վիրավորանքները ճիշտ չեն, դա միանշանակ է: Անկախ երգի ընտրությունից՝ երգչի համար շատ կարեւոր է սատարումը: Այդ կարեւոր մրցույթին մասնակցելիս՝ արտիստը այնպիսի հուզական ապրումներ է ունենում, տարատեսակ էմոցիաներ, որ մենք ուղղակի պարտավոր ենք լավ վերաբերմունք ցույց տալ ու ոգեւորել նրան: Իսկ նման մեկնաբանությունները իսկապես կարող են կոտրել երգչին: Պետք է հիշել, որ ինչ երգ էլ, որ ընտրվել է, ինչ կարծիք էլ ստեղծվի, պիտի է ուղղակի մասնակցին ասել՝ գնա, լավ ելույթ ունեցի»,- խոսելով քննդատութունների մասին՝ նշեց Արամն ու շարունակեց.
«Ինչ վերաբերվում է երգին, կարծում եմ, «Fly with me»-ին  Արծվիկին համահունչ երգ է: Ինչ խոսք, ճաշակին ընկեր չկա, մեկին կարող է այն դուր գալ, մյուսին՝ ոչ, տարբեր մարդկանց մոտ էլ տարբեր սպասումներ կլինեին, որը լինում է ամեն տարի: Հիմա անգամ վստահաբար կարող եմ ասել, որ եթե երգը լիներ ռիթմիկ, շատերը կրկին քննադատելու էին այն. Նման հարցեր միշտ են լինում, իսկ բոլորին բավարարել ոչ մեկ չի կարողնա: Ըստ իս՝ երգը Արծվիկին հանահունչ է. սա ասում եմ՝ Արծվիկին ու իր տվյալները ճանաչելով: Ես վստահ էի, որ նրա համար պարային երգ չէին ընտրելու, քանի որ քասթինգի ընթացքում էլ հասկացանք, որ նրան ավելի ճիշտ կլինի մեղեդային երգեր տալը: Երեւի թե, կոմպոզիտորները հիմնվել են հենց տվյալ փաստի վրա ու գրել են երգ, որտեղ Արծվիկի ունակությունները ավելի լավ կցուցադրվեր»: