Իմ ընտանիքի գաղտնի դեղը. 2 բաղադրիչ՝ 12 խնդրի դեմ
Գերչակի յուղը (հնդյուղ) հայտնի է մազերի աճի վրա իր դրական ազդեցությամբ:
Պարզվում է՝ հնդյուղի և կերակրի սոդայի պարզ խառնուրդը կարող է շատ հիվանդություններ կանխել:
Ինչպես օգտագործել գերչակի յուղը
1. Կերակրի սոդայի և հնդյուղի խառնուրդը նպաստում է վերքերի և վնասվածքների ապաքինմանը:
2. Այս հրաշք-միջոցը հրաշալիորեն պայքարում է գորտնուկների և պապիլոմաների դեմ: Արդյունքը նկատելի է պարբերական կիրառումից արդեն մի քանի շաբաթ անց:
3. Հրաշալի միջոց է քրոնիկական փորլուծության դեմ: Խառնուդրը որպես կոմպրես օգտագործիր՝ դնելով որովայնիդ ներքևի մասում, և կազատվես այդ խնդրից:
4. Իսկ հնդյուղի ներքին կիրառումը լրիվ հակառակ ազդեցություն է ունենում: Դա հրաշալի թուլացնող միջոց է, որը կօգնի ազատվել ավելորդ կիլոգրամներից:
5. Կերակրի սոդան խառնիր մի քանի կաթիլ հնդյուղի և քսիր մաշկիդ մուգ բծերին: Մի քանի պրոցեդուրայից հետո բծերը պակաս նկատելի կլինեն:
6. Ընդամենը մի քանի կաթիլ հնդյուղը կազատի այտուցներից և քորից միջատների խայթոցից հետո:
7. Հնդյուղի և սոդայի համադրությունն ակիտիվորեն պայքարում է եղունգների սնկի դեմ:
8. Գլխամաշկի ամենօրյա մերսումը հնդյուղով խթանում է մազերի աճը:
9. Ընդամենը շաբաթական մեկ կոմպրեսը կազատի գոտկատեղի ցավից:
10. Այդ խառնուրդով հոդերի պարբերական մերսումը կնվազեցնի կալցիումի աղերի կուտակումը և շատ տհաճ խնդիրներ կկանխի:
11. Քնելուց առաջ թեթև շարժումներով խառնուրդը քսիր կոպերիդ: Այդ պրոցեդուրան կօգնի վերացնել կոպերի այտուցը և կարմրությունը և հեշտությամբ կազատի սեզոնային ալերգիայի ախտանիշերից:
12. Իսկ հնդյուղի ներքին օգտագործումը կազատի ալերգիկ հիվանդություններից: Ամեն առավոտ ընդունիր այս յուղի 5-ական կաթիլ, և քեզ շատ ավելի առողջ կզգաս: