Բացում ենք ականջները. նոր beauty թրենդ, որն արժե փորձել. ֆոտոշարք
Ականջի հետեւում գցած մազերը այլեւս դպրոցական սանրվածք չի համարվում, այն դեպի ականջները ուշադրություն գրավելու նորաձեւ հնարքներից մեկն է։ Մեծ ականջներն այլեւս խոչընդոտ չեն, ընդհակառակը՝ այդպես անգամ հարմար է։ Ընդհանրապես, գարուն-ամառ սեզոնին դիզայներները մի շարք հնարքներ են հորինել, թե ինչպես շահեկան ցուցադրել եւ ուշադրությունը կենտրոնացնել դեպի ականջները։ Կարելի է ընտրել ամենապարզ եւ կարճ ճանապարհը. ականջների բլթակներին գլիտերներ քսելով։Իդեալական հարթ սանրվածք ստանալն ավելի բարդ կլինի, բայց կարող եք ինչպես ուզել՝ երեւակայության դիմել։
Céline հայտնի ապրանքանիշը դիմել է ակնոցի եւ մազերի լաքի օգնությանը,  Chanel-ը մոդելների գլխին լայնեզր գլխարկներ է դրել, որոնց դեպքում ականջները կրկին բաց են, իսկ մի շարք հայտնի ապրանքանիշեր ականջների վրա շեշտը դրել են մեծ ականջողերի շնորհիվ. Balenciaga, Balmain, Altuzarra и Proenza Schouler։
Կարեւոր չէ՝ ինչպես եք ուշադրությունը գրավելու դեպի ականջները, կարեւորը՝ համարձակ գործեք։