Նարե Գեւորգյանը՝ հիասթափությունների, բեմում արտասվելու եւ իր անվան շուրջ ստեղծված սկանդալի մասին
Նարե Գեւորգյանի անունը վերջին շրջանում հաճախ է շոշափվում մամուլում: Օրերս  նա հուզեց շատերին «Մոր երգը զինվորին» երգի կատարմամբ՝ չկարողանալով զսպել արցունքները երգելու ընթացքում: Իսկ ավելի ուշ մամուլում սկսեցին քննարկել երգչուհու մասնակցությամբ հաղորդումներից մեկը, որտեղ Նարեն չէր պատասխանել հաղորդավարի կողմից հնչեցրած մաթեմատիկական հարցին:
NEWS.am STYLE-ը անկեղծ զրույց է ունեցել Նարեի հետ, որի ընթացքում երգչուհին խոսել է երգարվեստի դժվարությունների, հիասթափությունների, բեմում հուզվելու եւ իր անվան շուրջ ստեղծված սկանդալի մասին.
-Նարեքեզ ճանաչեցին «Հայ Սուպերսթար» նախագծի շնորհիվ, ուչնայած դու չհաղթեցիրդարձար այն մասնակիցներիցորոնքանկախ տիտղոսից նվաճել են իրենց տեղը շոու-բիզնեսումԴժվա՞րէ այդ տեղը պահելը:
-Դժվար է. այնքանով է դժվար, որ եթե մարդիկ քեզ սիրում են ու գնահատում, դու իրավունք չունես տեղդ զիջելու: Ինձ սիրել են այնպիսին, ինչպիսին ես կամ: Կարծում եմ՝ կարեւոր է, որ երգչուհին բեմում լինի մաքսիմալ անկեղծ. այդ դեպքում երբեք չես կորցնի տարիների ընթացքում մարդկանց սրտերում նվաճած տեղդ։
Ի՞նչ խնդիրների ու հիասթափությունների հետ ես հաճախբախվել:
-Շատ տարբեր… Բայց կնշեմ մեկը, որն ինձ ամենաշատն է փորձել կոտրել: Դա այն դեպքն էր, երբ  «Հայ Սուպերսթար» նախագծից հետո նկարահանված իմ տեսահոլովակը, որը «Շանթ» TV-ի նվերն էր, ոչ մի հեռուստաընկերություն առանց կլորիկ գումարի չցանկացավ ցուցադրել…
-Վերջերս քո հեռուստատեսային մենահամերգի ժամանակ թե՛ ինքդհուզվեցիրթե՛ հեռուստադիտողին հուզեցիր «Մոր երգը զինվորին» ստեղծագործության կատարմամբԷմոցիոնալ լինելը չի՞խանգարում քեզ բեմում:
-Երբեմն շատ է խանգարում, երբեմն էլ օգնում է. խանգարում է այն առումով, որ երբ հուզվում եմ, վոկալս տուժում է, չեմ երգում այնպես, ինչպես պարտավոր եմ երգել, բայց նաեւ օգնում է, քանի որ այն, ինչ ներսումս կա, անմնացորդ հասնում է մարդկանց սրտերին, ու նրանք էլ ապրում են այն, ինչ ես եմ զգում այդ պահին բեմում: