Ո՞վ կդառնա Հենրիխ Մխիթարյանի հարսնացուն. հատուկ խաղադրույքներ
Հայաստանի հավաքականի կիսապաշտպան Հենրիխ Մխիթարյանը տարեցտարի իր ֆանտաստիկ խաղով գրավեց նախ հայ ֆուտբոլասերի, այնուհետև ամբողջ աշխարհի երկրպագուների սրտերը: Նա դարձավ մեր օրերի ամենահայտնի հայը, ում շնորհիվ Հայաստանը դառնում է ավելի ճանաչելի լավագույն կողմերից:
Բնականաբար նրա նկատմամբ հետաքրքրությունը մեծացել է ոչ միայն մարզաշխարհում: Հայազգի ֆուտբոլիստի համար իսկական որս են սկսել գեղեցիկ սեռի ներկայացուցիչները. Հենոն առայժմ չի կապել իր կյանքը որևէ մեկի հետ:
Vivaro ընկերությունն ընդունում է հատուկ խաղադրույքներ նրա անձնական կյանքի հետ կապված իրադարձությունների վրա: Օրինակ Մխիթարյանի՝ մինչև 2018 թվականի հունվարի 1-ը ամուսնության հավանականությունը գնահատվում է 5 գործակցով:
Իսկ թե կոնկրետ ու՞մ հետ կամուսնանա մեր Հենոն, առաջադրված են առանձին տարբերակներ: Վերջերս հայկական համացանցը ցնցած Վիկտորիա Լապիրյովայի հետ ամուսնությունը մինչև 2018 թվականի հունվարի 1-ը գնահատվում է 22 գործակցով: Մխիթարյանի խաղի մոլի երկրպագու, մեր հայրենակցուհի Թինա Կանդելակիի հետ ամուսնությունը ստացել է 51, հայ գեղեցկուհի Նազենի Հովհաննիսյանի հետ պսակադրությունը՝ 75 գործակիցը: Իսկ Յուրա Մովսիսյանի մասնակցությունը Հենրիխի հարսանիքին մինչև 2018 թվականի հունվարի 1-ը՝ ունի 6,5 գործակից:
Մխիթարյանի շնորհիվ Հայաստանի մասին իմացան նախ Դորտմունդում, ապա նաև Մանչեսթերում: Պոգբան անգամ հայերեն խոսեց: Բնականաբար հավանականություն առաջացավ, որ նա Մխիթարյանի հետ կգա Հայաստան: Դրա համար Vivaro ընկերությունը ևս սահմանել է գործակիցներ: Պոգբայի՝ Հայաստան Մխիթարյանի հետ ժամանելու հավանականությունը ստացել է 17 գործակիցը, Մոուրինյոյինը՝ 31:
Իսկ եթե հաջորդ մրցաշրջանում Մանչեսթեր Յունայթեդը հաղթի Չեմպիոնների Լիգայի խաղարկությունում, և Հենոն գլխավերևում պահի Հայաստանի դրոշը, դրա համար սահմանված է 18 գործակիցը: