«Ընտրյալ ունեմ և երջանիկ կին եմ». Սյուզաննա Սեդրակյանը` ընտրյալի և իրեն մատչելի չդարձնելու մասին. Tert.am Life
Մոդել Սյուզաննա Սեդրակյանը Tert.am Life–ի հետ զրույցում խոսել է, թե ինչու այս տարի չի մեկնելու հանգստի, ինչ գործնական առաջարկներ է ստացել և անձնական կյանքում ինչ փոփոխություններ կան։
–Սյուզաննա, հանգստի համար լավագույն շրջանն է։ Մինչ բոլորը շտապում են հանգստանալու, դու աշխատում ես` նկարահանվելով տեսահոլովակներում, ֆոտոշարքերում։ Ե՞րբ ես պատրաստվում մեկնել հանգստի։
–Այո, գործերը շատ են: Ավելին, գործնական այնքան առաջարկներ եմ ստանում, որ, ցավոք սրտի, շատ-շատերը ստիպված եմ լինում մերժել՝ ժամանակ չունենալու համար: Այս տարին բուռն է ստացվել, այդ իսկ պատճառով չեմ կարողանալու մեկնել hանգստի: Մինչ բոլորը հանգստանում են և վայելում կյանքը, ես աշխատում եմ: Այնքան զբաղված եմ, որ եթե նկարահանման կամ որևէ այլ միջոցառման չեմ, ապա մարզասրահում եմ: Գիտեք, ես չեմ ունենա ոչ մի հաջողություն, եթե չհետևեմ իմ արտաքին տեսքին: Ես ամեն օր զբաղվում եմ իմ արտաքին տեսքով, դա նկատում են բոլոր նրանք, ովքեր Ինստագրամում հետևում են ինձ: Ես չեմ կարող իմ առօրյան, աշխատանքը, խնամքը թողնել և հենց այնպես գնալ հանգստանալու, թեկուզ մեկ շաբաթով, թեկուզ այս պահին էլ գերհոգնած եմ և բոլոր մարդկանց նման լիցքաթափվելու անհարժեշտություն ունեմ: Հնարավոր է` մեկնեմ մի քանի օրով, բայց գնալիս էլ կհամատեղեմ հանգիստն աշխատանքի հետ: Կստացվի երկուսը մեկում:
Շարունակությունը՝ սկզբնաղբյուր կայքում: