Սամվել Կարապետյանի կնոջ հուզիչ գրառումը՝ ամուսնու ծննդյան օրվա կապակցությամբ
Միլիարդատեր Սամվել Կարապետյանի կինը Instagram-ի իր էջում հրապարակել է իր և ամուսնու լուսանկարն ու հուզիչ գրառում է կատարել, որտեղ շնորհավորել է ամուսնու ծննդյան օրը.
«Մենք ցանկացանք և նա դարձավ ամենալավը: Նա դարձավ այնպիսի մարդ, ով առաջին հերթին փոխեց իմ կյանքը, այնուհետև փոխեց շատերի կյանքը:
Եվ ահա արդեն 29 տարի ձեռք ձեռքի տված մենք գնում ենք նույն ուղղությամբ, հետամուտ լինելով ընդհանուր նպատակներին: Հետևաբար մեզ մոտ միշտ ամեն ինչ լավ կլինի, այն մարդիկ ովքեր աշխատում են մեզ հետ. ամենալավ ընտանիքը, ամենալավ երեխաները, ամենալավ հարազատներն ու բարեկամները, անգամ այն օտար մարդիկ, ովքեր գալիս են մեր կյանք՝ լավագույնն են: Կնոջ երջանկության մասին կարելի է ժամերով խոսել, բայց յուրաքանչյուրն իր համար է որոշում երջանկության բաղադրիչները: Այնպիսի ընկեր, ամուսին, հայր մեր երեխաների համար, մեր տան պահապանը, այնպիսի որդի՝ իր ծնողների և իր ազգի համար, այդպիսի լիդեր, այս ամենի մեջ չէ՞ երջանկությունը, երբ ամեն օր պառկում ես քնելու և շնորհակալություն ես հայտնում Աստծուն ամբողջ կյանքի համար, և խնդրում ես ընդամենը մի բան, որ քո ամենասիրելի մարդուն Աստված պահպանի: Ծնունդդ շնորհավոր սիրելի՛ Սամվել»: