Ինչպե՞ս վրեժխնդիր լինել աղմկոտ հարևաններից. Հարևանները ամբողջ գիշեր աղմկել են։ Ակնթարթային կարման հարևաններին
Ի՞նչ անել, եթե հարևանները աղմկում են: Ինչպե՞ս վրեժխնդիր լինել աղմկոտ հարևաններից։ Հարևանները ամբողջ գիշեր աղմկել են։ Ակնթարթային կարման հարևաններին։ Աղմուկի հարցում մեզ մոտ ամենաթողություն է։
Իշխանությունը մեզ մենակ է թողել այդ հարցում։ Ըստ օրենքի՝ հնարավոր է հարկադիր տեղահանություն, բայց դատարան դիմելու համար պետք է արձանագրել խախտումը համապատասխան լիցենզիա և սարքավորումներ ունեցող կազմակերպության միջոցով։
Դա արժե մոտ 20.000 ռուբլի, իսկ եթե աղմուկը պարբերական է (հարևանը գցում է աթոռը կամ բախում է առաստաղը կես ժամը մեկ անգամ կամ ամեն անգամ, երբ դուք արթնանում եք), դուք պետք է տեղադրեք բնակարանային մոնիտորինգ։
Դա նույնիսկ ավելի թանկ է։ Գումարած ժամանակը մոնիտորինգի, մի քանի օր, դուք պետք է թողնեք բնակարանը։ Ինչպես դա անել պառկած հիվանդ կամ հաշմանդամ տանը ունենալու դեպքում, և այն էլ այնպես, որ հարևանները չհասկանան ձեր մանևրը, նույնպես հարց է:
Այլընտրանք՝ հանդուրժել և հետևել հարազատների և ձեր մոտ առաջացած հետևանքներին մշտական քնի պակասից։ Երեխաները դադարում են սովորել։ Տարեցները մոռանում են վերջինը։
Ճնշում, գլխացավ, գլխապտույտ: Խնդիրները աշխատանքում։ Վթարների աճ։ Իսկ նորմալ քաղաքակիրթ երկրներում ամեն ինչ պարզ է և արագ՝ խիստ տուգանք միանգամից ու հսկայական։