Սա, հարգելի՛ տիկնայք և պարոնայք, իրոք վերջն է։ Բերեք միանգամից ինքնանվաստացումը հայտարարենք ազգային արժեք ու որեսզի երեխեքը ավելի լավ սերտեն ինքնանվաստացման բոլոր 50 երանգները, էդ դասին ֆիզիկական ու հոգեբանական բռնություն պետք է կիրառել նրանց նկատմամբ։
#ՑեղասպանությունըՖետիշՄիՍարքեք
Վասպուրիկ, հլը օրագիրդ բեր… Շախմատ՝ 5, տրնգի՝5, քոչարի՝ 5, երգ՝ 5, եկեղեցի՝5, ցեղասպանություն՝ 5, ֆիզիկա՝ 2.. ո՞նց 2^ գժվել են արա, ո՞նց ա կարելի ոսկե մեդալի գնացող էրեխուն ինչ-որ փախած ֆիզիկայից 2 դնել… Գասպար, Գասպար, լսում ե՞ս։ Վաղը 100 դոլար կտաս, գնամ էդ Գրետա Գառնիկովնային տամ, էրեխուս մեդալի վրա քար ա քցում, истеричка, чтоб ей пусто было!
Լևոն Սարդարյան
Հիմա ո?նց ա լինելու: "Ցեղասպանություն" առարկայից 2 ստացող երեխեքն ազգի դավաճան են հռչակվելու?
Պետրոս Ղազարյան
Փոխադարձ վիրավորանքները դնելով մի կողմ ՝այդքան էլ չեմ հասկանում ինչ է նշանակում Ցեղասպանության առարկա դասավանդել դպրոցում։
Ցեղասպանության մասին անցնում են դպրոցում հայոց պատմության շրջանակներում։Գիտելիքները խորացնելու համար կա համալսարան և ակադեմիա ,երբ երեխաները կհասունանան։
Հետևաբար ուսուցիչների համար նախատեսվող ձեռնարկը ինչին է ծառայելու։Որ ուսուցիչները մի քանի բան ավել իմանան ու մեկ դասաժամ ավել անեն։Է թող անեն։
Իսկականից չեմ հասկանում ինչու են իրար բզկտում։
Արսեն Սուլթանյան
Լավ, հասկացանք, որ ցեղասպանություն դասավանդելը մեղմ ասած աբսուրդա։ Բայց ֆեյսբուքահայություն ջան, ուրիշ տժժալու թեմա չկա՞, անպայմանա՞ սրա վրա սենց հումորներ անել ու երևակայությունը հասցնել հումորային զուգահեռների։