Լույս չի լինելու Երեւանի մի շարք տարածքներում. ՀԷՑ
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ ս/թ ապրիլի 12-ին` պլանային եւ վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար կհոսանքազրկվեն.
10:00-16:00 Միրաքյան, Մելիքյան, Սարգսյան, Շահումյան 18 փողոցները, Րաֆֆու փ. 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103 շենքերը, Դավիթաշեն 2-րդ թաղ. 11 շենքը, Բագրատունյաց պող. 24, 36 շենքերը, Ս.Տարունցի նրբանցքը, Արարատյան 2-րդ եւ Բագրատունյաց 4-րդ նրբանցքները, Ս.Տարունցի փ. 1/1, 3/2 շենքերը եւ 1, 2, 5 հանրակացարանները, Նորագավիթ 7, 9, 10 փողոցները, Սեւանի փ. 32-84 սեփական տները եւ 2-րդ նրբանցքը, Բելինսկու փ. 2-30 (զույգ), Միչուրինի փ. 12-24 (զույգ) սեփական տները, Նեկրասովի փ. 1-4, Սասունցի Դավիթ փ. 45-49 սեփական տները, Վարդաշեն 1փ. 2-50 (զույգ), 41-142, 96-114; 2փ. 1-22; 3փ. 4-52 (զույգ); 5փ. 1-37; 10փ. 1-11; 11փ. 1-27 (կենտ) սեփական տները, Բուռնազյան փ. 1-33 սեփական տները, Գլինկայի փ. 19, 21, 23 շենքերը, Լուսինյան փ. 1-20 սեփական տները եւ 2, 4, 14 շենքերը, Անդրֆեդերացիա 1փ. 4-21 սեփական տները, Երկաթգծի փ. 28, 30 շենքերը, Տիգրան Մեծի պող. 28, 30, 32, 69, 69Ա, 71 շենքերը, Արեշ 4փ. 69-100; 15փ. 1-34 սեփական տները եւ 3, 5, 7, 9 շենքերը, 17փ. 1-31 սեփական տները, Արցախի փ. 37, Մուրացանի փ. 192 շենքերը, Մուրացանի փ. 165-231 սեփական տները, Նուբարաշեն 11փ. 5, 6, 7, 9, 10-16 շենքերը, Ազատամարտիկների փ. 96-135 սեփական տները, Ազատամարտիկների փ. 1 եւ 2 նրբանցքների սեփական տները, Էրեբունի փ. 20, 22 շենքերը, Նար-Դոսի փ. 11-15 սեփական տները, Զավարյան փ. 8, 29 շենքերը, Արշակունյաց պող. 1, 3, 3Ա շենքերը, ՊՊԾ գունդը եւ Ժամացույցի գործարանը, Զ.Քանաքեռցու փ. 131/1, 131/2 շենքերը եւ 25-42 սեփական տները, հարակից հանրային բաժանորդները,
10:30-16:30 Նոր-Նորքի 1-ին զանգ.՝ Նանսենի փ. 9, 13, 15, 15/1 շենքերը եւ հարակից հանրային բաժանորդները, թիվ 2 մարզադպրոցը, Նոր-Նորքի 9-րդ զանգ.՝ Վիլնյուսի փ. 9, 11, 15, 17, 19, 21, 23, 53, 55, 55ա, 55բ, 57 շենքերը եւ հարակից հանրային բաժանորդները, թիվ 120 մանկապարտեզը եւ հարակից հանրային բաժանորդները, Վարդանանց փ. 69-101, Չարենցի 2-րդ նրբանցքի 1-17 սեփական տները եւ հարակից հանրային բաժանորդները, Էջմիածնի հին խճուղու 40-107, Թաիրովի փ. 1-20, 10-46, 64-350 սեփական տները, Նորագյուղ 148-396 սեփական տները եւ հարակից հանրային բաժանորդները,Իսակովի 3/1, 3/2 սեփական տները եւ հարակից հանրային բաժանորդները, ՆԳՆ ավտոպարկը,
11:00-16:00 Նոր Արեշ 27փ. 18-57; 36փ. 17-30 սեփական տները, Էրեբունի փ. 28, 30, 32, 34 շենքերը,
11:00-17:00 Հերացու փ. 24 շենքը: